Cubicle 7 Warhammer 40000 Roleplay Wrath & Glory Forsaken System Player’s Guide – EN

849 

Cubicle 7 Warhammer 40000 Roleplay Wrath & Glory Forsaken System Player’s Guide – EN  Cubicle 7 Cubicle 7 Warhammer 40000 Roleplay Wrath & Glory Forsaken System Player’s Guide – EN 849 Kč

Popis produktu

PROZKOUMEJTE SYSTÉM OPUŠTĚNÝ VELKOU TRHLINOU.

Soustava Gilead, odříznutá od moci Impéria Velkou trhlinou a ze všech stran obklíčená démonickými silami, které se vynořují z trhliny v realitě, je baštou víry v Císaře. Obyvatelé těchto planet, kteří si nemohou přivolat posily ani uniknout ze Soustavy, bojují za zachování Císařské víry a brání se odporným xenosům, zkaženým odpadlíkům a odporným démonům, kteří na ně útočí.

Ale i když se různé frakce Impéria v této zoufalé době sjednocují, rozpory mezi nimi narůstají. Císařův pozorný pohled je zastíněn Velkou trhlinou, mocní oportunisté sledují své vlastní cíle a znovu rozdmýchávají staré rivality. Ponuré světy Gileadské soustavy jsou plné intrik, zrady a tajných spiknutí.

The Forsaken System Player’s Guide obsahuje množství informací pro vedení a hraní Warhammer 40,000 Roleplay: Wrath & Glory, včetně:

Rozšířené informace o planetách soustavy Gilead, včetně volitelných pozadí pro lidské postavy.

Praktické základní informace o frakcích soustavy Gilead, jejich hierarchii a vzájemných vztazích.

Podrobné popisy patronů hlavních frakcí v soustavě Gilead, z nichž každá má odlišné Rámce a nápady na mise pro vaši kampaň.

3 nové hratelné druhy: Ogryni, Krysáci a Krooti.

20 nových hratelných Archetypů.

Volitelná pravidla pro systém prostojů Endeavours, která podrobně popisují výpravy vašich postav mezi dobrodružstvími.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. EAN 9781913569020. 1. Základní hra / rozšíření Kniha. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. . . . .

Katalogové číslo: 9781913569020 Kategorie: , , ,
Výrobce:Cubicle 7

Související produkty