Daily Magic Games Corsairs of Valeria

619 

Daily Magic Games Corsairs of Valeria  Daily Magic Games Daily Magic Games Corsairs of Valeria 619 Kč

Popis produktu

Současný komodor se ztratil na moři, a tak jste se s ostatními korzáry vydali splnit tradiční úkol – novým komodorem se stane ten kapitán, který jako první propluje Valerijskými ostrovy a nasbírá tolik stříbra, aby naplnil šest truhel s pokladem. Chop se kostek a házej, milovníku skurutů!

Mince vám vydělávají stříbro, Grog vám dává moc přehazovat kostky, děla vám umožňují útočit na obchodní lodě nebo protivníky a brát jim stříbro a mapy posouvají vaši loď vpřed. Dávejte si však pozor na kletby, protože každý hod znamená ztrátu stříbrné mince ve prospěch Exekratysu, pro opravdové korzáry známějším jako Ostrov lebek.

Karta kapitána vám dává speciální schopnost, která vám může pomoci k vítězství, pokud ji využijete ve svůj prospěch.

Hráč, který jako první dosáhne Ostrova lebek, získá všechny mince ztracené prokletými kostkami, ale pokud tím nenaplníte svou šestou truhlu s pokladem, závod se resetuje a vy pokračujete v plavbě. A pokud vám žádný kapitán nezíská svůj šestý poklad do doby, než někdo podruhé dosáhne Ostrova lebek, hra končí a kapitán s největším počtem pokladů a stříbra vyhrává!

Video v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Karetní. Herní doba 15-20 minut. Autor Wouter van Strien. EAN 602573043943. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 602573043943 Kategorie: , , ,

Související produkty