Days of Wonder Ticket to Ride: San Francisco

979 

Days of Wonder Ticket to Ride: San Francisco  Days of Wonder Days of Wonder Ticket to Ride: San Francisco 979 Kč

Popis produktu

Hra Ticket to Ride: San Francisco nabízí hratelnost známou z herní série Ticket to Ride – sbírání karet, označování tras, dobírání jízdenek – ale na mapě San Francisca 60. let, která vám umožní dokončit hru za maximálně 15 minut.

Každý hráč začíná se zásobou 20 lanovek, dvěma dopravními kartami v ruce a jednou nebo dvěma cílovými jízdenkami, které zobrazují místa v San Franciscu. V tahu si buďto dobíráte dvě dopravní karty z balíčku nebo z výkladu pěti lícem nahoru (nebo si berete jeden lícem nahoru otočený trajekt, který se ve hře počítá za všech šest barev); nebo si nárokujete trasu na hrací ploše vyložením karet, které odpovídají barvě nárokované trasy (přičemž jakákoli sada karet umožňuje nárokovat si šedou trasu, ačkoli některé vyžadují trajekty); nebo si dobíráte dvě cílové jízdenky a alespoň jednu z nich si ponecháte.

Když postavíte linku, která se připojuje k místu se suvenýry, jako je Lombard Street, Embarcadero nebo Golden Gate Bridge, vezmete si z tohoto místa žeton suvenýru.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická, Rodinná. Herní doba 10-15 minut. Autor Alan R. Moon. EAN 824968720646. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) do 15.

Katalogové číslo: 824968720646 Kategorie: , , ,

Související produkty