Devir Bamboo

759 

Devir Bamboo  Devir Devir Bamboo 759 Kč

Popis produktu

Po celé generace přináší sběr bambusu prosperitu do vašeho domova. Práce, vytrvalost, rozvaha a modlitby se postaraly o rozkvět malého městečka, které se rozrostlo na úkor třtinových polí. Dnes zde žijí různé klany v souladu s přírodou.

Ve hře Bamboo se hráči ujímají role klanů, které pěstují bambus a z plodů své práce se starají o svou rodinu a přidávají tak body štěstí. Jedná se o akční manažerskou hru a hru s optimalizací dlaždic, která je přístupná a zároveň hluboká. Díky velmi pečlivému zasazení je Bamboo součástí ságy Kemushi, do které patří i Bitoku a Silk.

Hry Bamboo se skládají ze 4 let neboli kol, která se zase dělí na 4 fáze neboli roční období. Ve svých tazích hráči pálí v chrámech kadidlo, aby si vyžádali přízeň duchů, a používají bambusové výhonky k provádění činností, jako je hledání rovnováhy, vaření, vylepšování domácnosti nebo správa financí.

Dodržování doktríny disciplíny domácí rovnováhy umožňuje lepší optimalizaci domácích destiček, což z ní činí základní pilíř pro postup hrou. Chcete-li získat dílky rovnováhy, musíte použít akci rovnováhy a postupovat podle vzoru uvedeného na dílku, který má vždy něco společného s typem dílků domova, které během hry získáte. Existují čtyři třídy domovních destiček: dekorace, zahrada, víra nebo užitečné. Podle toho, jak je umístí na svou desku, získají hráči body štěstí.

Kromě správy domácnosti se hráči budou muset připravit na to, až přijdou těžké časy. Aby přečkali zimu, bude nutné nakrmit členy rodiny čajem, rýží nebo ramenem, které byly připraveny a uskladněny v předchozím období. A to vše bez zapomenutí uctít duchy a předky v chrámech. Hráč, který na každém posvátném místě přinesl největší oběť kadidla, získá jako poděkování přízeň jednoho ze sedmi duchů lesa. Destičky duchů, kromě toho, že pomáhají hráčům v průběhu hry, nabízejí v závěrečné fázi bonusové body podle počtu různých duchů v herním prostoru každého hráče.

Díky přístupným a snadno naučitelným pravidlům je Bambus velmi univerzálním titulem, který se hodí do každé poličky. Za jeho zdánlivou jednoduchostí se však skrývá velká strategická hloubka a spousta možností, které mají hráči k dispozici. Bamboo má navíc na zadní straně osobních desek pokročilý herní režim, který dodá hrám další úroveň náročnosti. Sklízejte bambus a najděte rovnováhu ve svém domě, abyste ve hře zvítězili. Ať vás duchové provázejí!

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90–120 minut. Autor Germán P. Millán. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,8.

Katalogové číslo: DEVIR01 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty