Devir Checkpoint Charlie

379 

Devir Checkpoint Charlie  Devir Devir Checkpoint Charlie 379 Kč

Popis produktu

Checkpoint Charlie je hra založená na postřehu, dedukci a mentální obratnosti. Pozorně sledujte všechny podezřelé a pomocí stop, které spolu s ostatními vyšetřovateli odhalíte, zjistěte, který z nich je šéfem špionů. Buďte první, kdo najde šéfa špionů, a staňte se nejlepším honicím psem!

Ve hře každý hráč obdrží stopu, která odhalí jednu z pěti možných vlastností náčelníka špionů. Každý hráč dále odhaluje karty, na kterých je uvedeno, zda je každá postava podezřelá, nebo ne. Jak hra postupuje, hráči sbírají další a další stopy, které je dovedou k náčelníkovi špionů. Tento šéf špionů se bude shodovat s pěti z pěti možných stop a jeho pomocníci se budou shodovat se čtyřmi z těchto pěti. Kdo obviní šéfa špionů včas, získá nejvíce bodů. Hráči, kteří obviní pomocníky, také získají nějaké body, zatímco ostatní hráči nemusí získat vůbec žádné body – nebo dokonce záporné odměny. Hra obsahuje dvě volitelná pravidla, která hře dodávají více strategie.

Hra Checkpoint Charlie se odehrává v období studené války a téma detektivů a špionů je zde aplikováno pomocí kreslených stylizovaných psů a koček.

Další vlastnosti: EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.7. 9. Náročnost (1-5) 1.2. Autor Jose Antonio Abascal Acebo.

Katalogové číslo: 93478 Kategorie: , , ,
Výrobce:Devir

Související produkty