Dino Exit úniková hra: MRTVÝ MUŽ V ORIENT EXPRESU

299 

Dino Exit úniková hra: MRTVÝ MUŽ V ORIENT EXPRESU  Dino Dino Exit úniková hra: MRTVÝ MUŽ V ORIENT EXPRESU 299 Kč

Popis produktu

Jedna vražda, osm podezřelých…

Shodou okolností je mezi cestujícími vlaku i světoznámí soukromý detektiv Achilles Pussot – ale ten zřejmě vyřazen z boje… Dokážete s pomocí jeho podkladů objasnit celý případ, než Orient Express dorazí do Konstantinopole?

Řešte rébusy, čtěte mezi řádky, objevujte i to, co na první pohled není vidět. Získávejte indicie, odemkněte zámky a odhalte vraha, než bude pozdě.

Scénář vám budou odkrývat karty s úkoly a rébusy, nápovědami a odpověďmi. Jestli postupujete správně, si ověříte na speciálním dešifrovacím kotouči. Hra je vytvořena na jedno hraní pro 1 až 6 osob.

  • Hry EXIT: Únikové hry získaly v německém originále prestižní ocenění Spiel des Jahres 2017 . Můžete si tak být jisti, že vás čeká výjimečný herní zážitek. Příběh Faraonovy hrobky je z kolekce 3 her EXIT ten nejnáročnější. Nejjednodušší je Opuštěná chata, střední náročnost představuje Tajná laboratoř. Příběh Mrtvý muž v orient Expressu je na úrovni Specialista.

 

Hra obsahuje:

  • 83 karet
  • 2 zvláštní předměty
  • 1 zápisník
  • 1 dešifrovací kotouč
  • pravidla hry

 

Vhodné pro děti od 12 let.

Tuto hru lze hrát pouze jednou. Herní materiál popíšete, složíte a natrháte!

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Počet hráčů 1-4. EAN 8590878655157. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 8590878655157 Kategorie: , , ,
Výrobce:Dino

Související produkty