Eagle-Gryphon Games Railways Through Time: A Railways of the World Expansion

729 

Eagle-Gryphon Games Railways Through Time: A Railways of the World Expansion  Eagle-Gryphon Games Eagle-Gryphon Games Railways Through Time: A Railways of the World Expansion 729 Kč

Popis produktu

Railways through Time je nové vzrušující rozšíření pro velmi oblíbenou sérii deskových her Railways of the World. 

Představte si, že vytvoříte železniční síť, která vás dokáže přenést do 8 různých epoch v čase! Profitujte například z přepravy zboží ze starověkého Řecka do napoleonské Francie nebo z doby kamenné do BUDOUCNOSTI H. G. Wellse….kombinace jsou ohromující!

Hra začíná na konci 19. století v Americe. První zařízení pro cestování v čase vyvinul Nikola Tesla. “Teslova cívka” dokáže ohýbat časoprostor, ale vyžaduje k tomu velkou rychlost. Pan Tesla získá finanční prostředky od železnice B&O, vybaví několik jejích lokomotiv Teslovou cívkou a zaměstná posádku přísně tajných průvodčích, aby cestovali po kolejích času a testovali jeho experiment. Práce nebude snadná, ale zisky by mohly být velké. Jste připraveni cestovat po železnici v čase?

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90-120 minut. Autor Glenn Drover, Hisashi Hayashi, Martin Wallace. EAN 718122564491. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 718122564491 Kategorie: , , ,

Související produkty