Enigma Studio Sherlock: Don’s Legacy

199 

Enigma Studio Sherlock: Don’s Legacy  Enigma Studio Enigma Studio Sherlock: Don’s Legacy 199 Kč

Popis produktu

Q SYSTEM – Deduktivní minihry – je systém kooperativních her, který hráčům představí záhadu, již musí společně (nebo 1 hráč samotný) vyřešit. Hráči si vyslechnou krátký úvod do příběhu, prohlédnou si první kartu a chopí se role vyšetřovatelů zapeklitého případu. Pomocí jednoduchých pravidel musejí analyzovat stopy, diskutovat o svých teoriích a pokusit se kolektivní dedukcí vyřešit záhadu. V sérii Sherlock budete poměřovat své síly s legendárním detektivem. Vyrovnáte se mu, nebo jen inspektoru Lestradovi? Každý případ je unikátní a neopakovatelný a dá se tudíž hrát jen jednou. Ale nezoufejte! Pokud jej chcete znovu využít, pozvěte skupinu přátel a dívejte se, jak hrají. Sledovat, jak řeší případ nová nezasvěcená skupina, je skoro stejně zábavné, jako řešit jej sami. Případ čeká!

Došlo ke smrti úspěšného obchodníka a miamská policie vás žádá o pomoc. Kdo je vrah? A jak byla oběť zavražděna? A jaký je motiv Dokážete objasnit smrt Salvatora Sollaie?

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Josep Izquierdo, Martí Lucas. EAN 652733061096. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 652733061096 Kategorie: , , ,
Výrobce:Enigma Studio

Související produkty