Enigma Studio Sherlock: Propagation

199 

Enigma Studio Sherlock: Propagation  Enigma Studio Enigma Studio Sherlock: Propagation 199 Kč

Popis produktu

Q SYSTEM – Deduktivní minihry – je systém kooperativních her, který hráčům představí záhadu, již musí společně (nebo 1 hráč samotný) vyřešit. Hráči si vyslechnou krátký úvod do příběhu, prohlédnou si první kartu a chopí se role vyšetřovatelů zapeklitého případu. Pomocí jednoduchých pravidel musejí analyzovat stopy, diskutovat o svých teoriích a pokusit se kolektivní dedukcí vyřešit záhadu. V sérii Sherlock budete poměřovat své síly s legendárním detektivem. Vyrovnáte se mu, nebo jen inspektoru Lestradovi? Každý případ je unikátní a neopakovatelný a dá se tudíž hrát jen jednou. Ale nezoufejte! Pokud jej chcete znovu využít, pozvěte skupinu přátel a dívejte se, jak hrají. Sledovat, jak řeší případ nová nezasvěcená skupina, je skoro stejně zábavné, jako řešit jej sami. Případ čeká!

Co se skrývá za požárem významné laboratoře v Oslu? Co se ve skutečnosti stalo a proč? I tentokrát se svým týmem vyšetřovatelů na tyto a další otázky budete muset odpovědět.

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 60 minut. Autor Josep Izquierdo, Martí Lucas. EAN 652733783028. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 652733783028 Kategorie: , , ,
Výrobce:Enigma Studio

Související produkty