Escape Tabletop Games Psycho Killer

725 

Escape Tabletop Games Psycho Killer  Escape Tabletop Games Escape Tabletop Games Psycho Killer 725 Kč

Popis produktu

Rychlá, strategická a zábavná hra Psycho Killer satirizuje vaše oblíbené retro horory a slashery. Použijte všechna klišé, abyste převezli své přátele a přežili Psycho Killer!

V balíčku je 5 psychopatických zabijáků a zbraně, kterými na vás útočí.

Váš tah spočívá v zahrání libovolného počtu karet z ruky, ale musí skončit tím, že si doberete kartu z vrchu balíčku. Pro dobrání z balíčku však nemusíte kartu zahrát.
Pokud si někdo vytáhne psychopatického zabijáka, musí ho zahrát na stůl před sebe, pokud se psychopatickému zabijákovi nevyhne. Pokud to nedokáže, každý hráč s kartou zbraně v ruce je napaden.

Při útoku musí hráči položit své karty zbraní lícem nahoru na stůl před sebe. Těmto kartám se říká hromádky zranění.

Každá karta psychopatického zabijáka a zbraně má hodnotu určitého počtu bodů. Když se přidají na hromádku zranění, stávají se z nich body zranění. Hra končí v okamžiku, kdy je vytažen poslední Psycho zabiják, a hráč s nejnižším počtem bodů zranění vyhrává.

Hra Psycho Killer satirizuje vaše oblíbené retro horory a slashery. Použijte všechna klišé, abyste převezli své přátele a přežili Psycho Killer!

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Párty, Rodinná. Herní doba 15-30 minut. Autor Michael Wilkinson. EAN 746935947255. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 746935947255 Kategorie: , , ,

Související produkty