Everything Epic Games Grind House

1 099 

Everything Epic Games Grind House  Everything Epic Games Everything Epic Games Grind House 1099 Kč

Popis produktu

Jednoho krásného dne přistane ve vaší schránce pozvánka k účasti v tajemné soutěži s názvem “Grind House“. Koná se ve staré vile, která se kdysi pyšnila titulem největších jatek v zemi. “Hostitel”, jak se podepsal autor dopisu, vám nabízí možnost vyhrát cenu, o které se vám nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.

Grind House je narativní hororová hra pro 2-6 hráčů, kde přijít jen o obě ruce je považováno za štěstí 🙂 Byť je vaším primárním cílem přežít, každý hráč má i svůj tajný cíl. Doktor se může snažit udržet všechny naživu, zatímco psychopat bude chtít skupinu rozdělit. A například pianista, si může nade vše cenit svých rukou… Pro ty, kteří už nevyjdou však hra nekončí. Hráči se vrací jako duchové, kteří sužují zbylé přeživší. Po prozkoumání všech pěti místností si zbylí soutěžící sečtou skóre a tím je pak určen vítěz.

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 20-30 minut. Autor Jon Cohn. EAN 724752982796. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 15. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 724752982796 Kategorie: , , ,

Související produkty