Exploding Kittens Hand-to-Hand Wombat

749 

Exploding Kittens Hand-to-Hand Wombat  Exploding Kittens Exploding Kittens Hand-to-Hand Wombat 749 Kč

Popis produktu

Při hře Hand-to-Hand Wombat každý z vás dostane tajnou identitu hodného nebo zlého vombata a pak všichni zavřou oči. Hodní vombati staví věže; zlí vombati se snaží tyto věže poškodit. Po uplynutí časového limitu všichni otevřou oči a diskutují, hádají se a hlasují o tom, kdo je podle nich zlý vombat.

Hand-to-Hand Wombat je něco jako zápas palců v kombinaci s myšlenkovým wrestlingem!

Na začátku hry dostanete kartu s rolí: buď budete hodný, nebo zlý vombat. Herní figurky jsou pak rozesety po stole. Všichni zavřou oči a současně manipulují s figurkami. Hodní vombati se snaží spořádaně postavit tři pyramidové věže, zatímco zlí vombati se budou snažit vyvolat chaos tím, že věže rozbijí nebo zničí pyramidové tvary. Když vyprší lhůta, všichni se zastaví, otevřou oči, diskutují o tom, co se právě stalo, a hlasují o vyřazení hráče ze hry. Dobří vombati vyhrají, pokud se jim podaří postavit věže dříve, než bude vyřazeno příliš mnoho jejich spoluhráčů. V opačném případě vyhrávají zlí vombati.

Další vlastnosti: Typ hry Párty. Herní doba 15 minut. Autor Matthew Inman, Elan Lee, Cory O'Brien. EAN 0810083041940. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5.

Katalogové číslo: 0810083041940 Kategorie: , , ,

Související produkty