Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Investigator Expansion

1 199 

Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Investigator Expansion  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Arkham Horror LCG The Forgotten Age Investigator Expansion 1199 Kč

Popis produktu

V tajných a zapovězených ruinách pohřbených v neprobádaných koutech světa se skrývají starobylé relikvie, které lidstvo nikdy nemělo objevit. Několik statečných však obětuje vše, aby vše napravili a ochránili Zemi před její vlastní zkázou.

Forgotten Age Investigator Expansion obsahuje pět vyšetřovatelů pro Arkham Horror LCG obsahuje všechny karty hráčů z původního cyklu The Forgotten Age. Doveďte svou družinu do bezpečí jako vůdce výpravy Leo Anderson, objevte nedotčenou divočinu jako průzkumnice Ursula Downsová, podnikněte rychlý útěk jako pašerák Finn Edwards, vyvolejte zázraky jako kněz otec Mateo a hledejte sílu v temném paktu jako strašidelný Calvin Wright.

Toto rozšíření je fantastickým doplňkem kakždému, kdo miluje universum Arkham Horroru! Karty, které jsou v rozšíření obsaženy, lze použít k sestavení nebo vylepšení balíčků vyšetřovatelů pro jakýkoli scénář nebo kampaň ve hře.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. EAN 0841333120269. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 9. Herní kategorie Rozšíření. Rok vydání 2023. . . .

Katalogové číslo: 0841333120269 Kategorie: , , ,

Související produkty