Fantasy Flight Games Marvel Champions: Hero Pack Collection 1

1 789 

Fantasy Flight Games Marvel Champions: Hero Pack Collection 1  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Marvel Champions: Hero Pack Collection 1 1789 Kč

Popis produktu

Marvel Champions: Hero Pack – Collection 1 je balíček šesti připravených balíčků hrdinů. Každá postava má jedinečné schopnosti, což z nich dělá jeden sehraný tým!

Sada obsahuje:

Kapitán Amerika, který je svou odvahou a hrdinstvím inspirací pro své druhy.
Slečna Marvel, flexibilní agentka, která se hodí do každé role.
Thor, který je hoden vládnout bájným kladivem.
Black Widow, která je tajnou špionkou, vražedkyní a hrdinkou v jednom.
Doktor Strange, který udržuje naši dimenzi v bezpečí.
Hulk, který jen čeká, až bude moci rozpoutat svůj hněv!
Marvel Champions: karetní hra je kooperativní živá karetní hra, ve které se hráči vžívají do rolí marvelovských hrdinů, aby zmařili nekalé plány svých protivníků. V průběhu hry budete povolávat ikonické spojence, oblékat mocné zbraně a brnění a používat ničivou taktiku, abyste porazili padouchy marvelovského vesmíru.

V každém scénáři hry Marvel Champions: V každém scénáři karetní hry Champions Marves se hrdinové utkají s mocnými protivníky, kteří používají jedinečné plány, a také s osobními nepřáteli, které si hrdina může přidat do svého balíčku.

V každém tahu se hráči budou muset rozhodnout, zda se vžijí do rolí superhrdinů a budou bojovat s padouchy přímo, nebo se promění ve svá alter ega, aby se zotavili, připravili své jednotky a bojovali s padouchy nepřímo – pokaždé tak učiní zajímavé strategické rozhodnutí. Pokud se hrdinům podaří padoucha porazit dříve, než stihne dokončit svůj nekalý plán, zvítězí!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 45-90 minut. Autor Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace. EAN 841333120122. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 841333120122 Kategorie: , , ,

Související produkty