Fantasy Flight Games Marvel Champions: The Card Game – Gambit Hero Pack

429 

Fantasy Flight Games Marvel Champions: The Card Game – Gambit Hero Pack  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Marvel Champions: The Card Game – Gambit Hero Pack 429 Kč

Popis produktu

Remy LeBeau, který vyrostl ve špinavém podsvětí New Orleans jako člen cechu zlodějů, opustil zločinecký život a přidal se k X-Menům. Pomocí své mutantské schopnosti nabíjet předměty výbušnou energií bojuje Remy proti zlu jako hrdina Gambit – a nyní se dostává i do tvých her Marvel Champions: The Card Game! Díky hromadění žetonů nábojů může Gambit posílit své útoky s výbušnými výsledky a jako mimořádný zloděj je dokáže zmařit i v podobě alter ega! V tomto balíčku hrdinů najdete Gambita, jeho patnáct podpisových karet a kompletní sortiment karet Spravedlnosti, které vás vybízejí ke zmaření padouchových plánů ve velkém stylu! Toto balení obsahuje také bonusovou sadu modulárních setkání s Exodem, Magnetovým zvěstovatelem!

Hráči, kteří touží vyzvat Magneta a jeho Bratrstvo mutantů, mohou začít s balíčkem hrdinů Gambit! Toto rozšíření obsahuje předpřipravený balíček 40 karet, takže hráči mohou začít hrát hned po vybalení z krabice.

 

Pravidla a herní materiál je v angličtině.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 45-90 minut. Autor Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace. EAN 841333116798. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 841333116798 Kategorie: , , ,

Související produkty