Fantasy Flight Games Star Wars Legion Shadow Collective Starter Set

1 839 

Fantasy Flight Games Star Wars Legion Shadow Collective Starter Set  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Star Wars Legion Shadow Collective Starter Set 1839 Kč

Popis produktu

Se startovní sadou Shadow Collective přichází do hry Star Wars: Legion špinavé podsvětí galaxie! Tato sada přináší do hry žoldáky a vyzývá hráče, aby si najímali jednotky z nechvalně proslulých syndikátů Black Sun a Pyke a připojili se k armádám jiných frakcí. Případně může sám Maul tyto nesourodé zločince sjednotit pod prapor Shadow Collective a vést je jako samostatnou sílu. Spolu s jeho mandalorianskými superkomandos tvoří hrozbu, která by mohla srazit galaxii na kolena.

Ať už se rozhodnou pro jakoukoli cestu, tato sada poskytuje hráčům spoustu nových možností pro sestavení jejich armády s 22 miniaturami, včetně Maula, jednotky Mandalorian Super Commandos Shadow Collective, jednotky Black Sun Enforcers a jednotky Pyke Syndicate Foot Soldiers. Hráči si navíc mohou tyto jednotky dále upravovat pomocí 30 karet vylepšení, které odemykají těžké zbraně, postavy jako Rook Kast a další. V neposlední řadě tato sada obsahuje také tři velitelské karty pro použití s novými žoldáky, tři nové velitelské karty pro Maula a reprinty tří velitelských karet Maulovy Separatistické aliance.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. EAN 0841333116408. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 61-90. . . . .

Katalogové číslo: 841333116408 Kategorie: , , ,

Související produkty