Fantasy Flight Games Twilight Inscription – EN

1 769 

Fantasy Flight Games Twilight Inscription – EN  Fantasy Flight Games Fantasy Flight Games Twilight Inscription – EN 1769 Kč

Popis produktu

Lazaxova říše shořela na popel, zavržena svými poddanými. Následkem byla stejnou měrou tragédie a drobný konflikt, doba ztrát a vyčerpání. V následujících Temných letech se frakce v galaxii stáhly a obnovily své síly. Nyní se dívají na hvězdy a vidí příležitost – šanci získat zpět, co bylo ztraceno. Šanci znovu definovat galaktickou civilizaci. Šanci zanechat na hvězdách svou stopu.

Twilight Inscription, epická roll-and-write hra pro jednoho až osm hráčů, nabízí zážitek, který se nepodobá ničemu, co Fantasy Flight Games dosud vytvořilo. S omezeným fondem zdrojů, které máte k dispozici, budete muset pečlivě řídit navigaci, expanzi, průmysl a válku, abyste nasbírali vítězné body a získali právo na trůn na Mecatol Rex. Stane se vaše frakce novými vládci galaxie? Nebo vaše rodící se říše upadne v zapomnění? V této strategické, nekonečně hratelné hře se může stát cokoli!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90-120 minut. Autor James Kniffen. EAN 0841333116682. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 841333116682 Kategorie: , , ,

Související produkty