Feuerland Spiele La Famiglia: The Great Mafia War

1 869 

Feuerland Spiele La Famiglia: The Great Mafia War  Feuerland Spiele Feuerland Spiele La Famiglia: The Great Mafia War 1869 Kč

Popis produktu

V 80. letech minulého století zuřila na Sicílii nelítostná bitva, která později vstoupila do dějin jako “Velká válka mafie”. Různé mafiánské rodiny mezi sebou bojovaly o nadvládu v jižní Itálii.

Ve hře La Famiglia: The Great Mafia War hrajete proti sobě v týmech (2 vs. 2) a snažíte se ovládnout Sicílii. K dispozici máte šest různých mafiánských rodin, z nichž každá má speciální schopnosti. Herní kola jsou rozdělena do dvou fází: Ve fázi plánování rozvíjíte své schopnosti a přivádíte na hrací plochu bojovníky i tajné rozkazy. Ve fázi boje jsou tyto rozkazy odhaleny a provedeny. Zde používáte své stíhačky a bomby, abyste ovládli co nejvíce regionů. Bojový systém je jednoduchý a zároveň inovativní, díky čemuž je každý souboj vzrušujícím psychologickým soubojem. Tým, který nejlépe zkombinuje a zkoordinuje své schopnosti, nakonec ovládne Sicílii.

La Famiglia je výjimečná týmová hra, která poskytuje trvalé vzrušení díky asymetrickým schopnostem a variabilnímu hernímu nastavení.

Další vlastnosti: EAN 4260705310200. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry anglický. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 4. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 180. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.2.

Katalogové číslo: 4260705310200 Kategorie: , , ,

Související produkty