FFG Marvel Champions: The Hood Scenario Pack – EN

559 

FFG Marvel Champions: The Hood Scenario Pack – EN  FFG FFG Marvel Champions: The Hood Scenario Pack – EN 559 Kč

Popis produktu

Od chvíle, kdy byl jako dítě svědkem bitky mezi Electrem a Daredevilem, lákal Parkera Robbinse život superpadoucha. Později, když kradl peníze, aby zaplatil za lékařskou péči své matky, získal Robbins při náhodném setkání s démonem boty, které mu umožňovaly chodit po vzduchu, a stejně tajemný červený plášť. Nyní se Robbins vrací jako Hood a jeho rodící se zločinecké impérium se rychle stává hrozbou pro obyvatele New Yorku.

Marvel Champions: The Hood Scenario Pack  je rozšíření ke hře Marvel Champions: The Card Game LCG, která bere hráče do rolí ikonických hrdinů z Marvel Universe. Hrdinové se snaží zabránit nechvalně známým darebákům, aby zrealizovali své nevyzpytatelné nápady.

Tento balíček scénářů o 78 kartách přináší nový scénář do hry Marvel Champions, který představuje Hooda a jeho proslulou organizaci superpadouchů. Součástí je také neuvěřitelných devět modulárních sad setkání, které lze kombinovat s jakýmkoli scénářem – včetně scénáře s Hoodem – a rozšířit tak možnosti přizpůsobení hry Marvel Champions. Jste připraveni zničit nebezpečné zločinecké impérium?

 

Pravidla a herní materiál je v angličtině.

Představení rozšíření v angličtině:

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Sběratelská, Karetní, Tématická. Herní doba 60-120 minut. Autor Michael Boggs, Nate French, Caleb Grace. EAN 0841333113230. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 0841333113230 Kategorie: , , ,
Výrobce:FFG

Související produkty