FFG Marvel LCG Champions Nova Hero Pack

429 

FFG Marvel LCG Champions Nova Hero Pack  FFG FFG Marvel LCG Champions Nova Hero Pack 429 Kč

Popis produktu

Chlapec, helma a mezigalaktický odkaz! Sam Alexander není jen tak obyčejný patnáctiletý kluk, právě byl přijat do Nova Corps, vesmírné policie. A nyní je jeho úkolem postarat se o svou rodinu a planetu – a raketově se dostává do her hráčů Marvel Champions: Karetní hra: Champions Champions Champions: Karetní hra. Nova ovládá svou helmu Supernova, která posiluje jeho útoky, zmaření a obranu, nebo si díky ní může v nouzi vygenerovat nějaké další zdroje, což mu dává velkou všestrannost a schopnost zapadnout do jakéhokoli týmu. V tomto balíčku hrdinů hráči najdou Novu, jeho patnáct podpisových karet a kompletní sortiment karet agrese, které vybízejí hráče k likvidaci těch nejzuřivějších nepřátel.

Hráči, kteří se nemohou dočkat, až se postaví Sinister Six, mohou začít s balíčkem hrdinů Nova! Toto rozšíření obsahuje předpřipravený balíček 40 karet, takže hráči mají možnost začít hrát hned po vybalení z krabice.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba . Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 0841333113667. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. Autor Will Pagani. Autor Will Shick. . .

Katalogové číslo: 841333113667 Kategorie: , , ,
Výrobce:FFG

Související produkty