FFG Marvel LCG Champions – Phoenix Hero Pack

429 

FFG Marvel LCG Champions – Phoenix Hero Pack  FFG FFG Marvel LCG Champions – Phoenix Hero Pack 429 Kč

Popis produktu

Jean Greyová, jedna z pěti původních X-Menů a mocná vědma, byla vybrána jako hostitelka vesmírné Fénixovy síly. Jako Phoenix využívá svou telepatii a telekinezi k ochraně mutantů i lidí, ale vždy si musí dávat pozor, aby ji síla Phoenix Force nepřemohla. Nyní Phoenix vtrhne do her hráčů Marvel Champions: Karetní hra! Phoenix je psionická síla, která dokáže využít nevyzpytatelnou moc Síly Fénix a postavit se jakémukoli nepříteli. V tomto balíčku hrdinů hráči najdou Phoenix, jejích šestnáct podpisových karet a kompletní sortiment karet Spravedlnosti, které je vybízejí ke zmaření plánů padouchů.

Phoenix je psionická síla, která dokáže využít nevyzpytatelnou moc Síly Fénix a postavit se jakémukoli nepříteli. V tomto balíčku hrdinů hráči najdou Phoenix, jejích šestnáct podpisových karet a kompletní sortiment karet Spravedlnosti, které je vyzývají, aby zmařili plány padoucha. Hráči, kteří touží vyzvat Magneta a jeho Bratrstvo mutantů, mohou začít s balíčkem hrdinů Phoenix! Toto rozšíření obsahuje předpřipravený balíček 40 karet, takže hráči mají možnost začít hrát hned po vybalení z krabice.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba . Autor Will Pagani, Will Shick. EAN 0841333116767. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. Autor Will Pagani. Autor Will Shick. . .

Katalogové číslo: 0841333116767 Kategorie: , , ,
Výrobce:FFG

Související produkty