Final Frontier Games Merchants Cove – The Innkeeper

539 

Final Frontier Games Merchants Cove – The Innkeeper  Final Frontier Games Final Frontier Games Merchants Cove – The Innkeeper 539 Kč

Popis produktu

The Innkeeper je rozšíření ke hře Merchants Cove.

Jste Mr. Nasty, nechvalně proslulý hostinský, který svým hostům nabízí silné pitivo, teplou postel a řádný kopanec do zadnice každému, kdo začne tropit potíže. Vy nejste jako ostatní trhovci, kteří prodávají svůj tovar na molu. Namísto toho nabízíte místo k odpočinku všem dobrodruhům znaveným hlasitým halekáním prodejců a dlouhým korzováním mezi stánky. Ale není dost místa pro každého a hosté jsou zhýčkaní. To poslední co chcete, jsou drbani, kteří o vás začnou roznášet pomluvy za to, že se jim u vás nelíbilo.

Jakožto hostinský dopředu plánujete a vytipováváte klienty, kterým se snažíte vyhovět. Pokud se však zmýlíte, může u vás dokonce propuknout rvačka!

Video k této expanzi:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Strategická. Herní doba 45–75 minut. Autor Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal. EAN 672975456092. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 672975456092 Kategorie: , , ,

Související produkty