Final Frontier Games Rise to Nobility DELUXE

1 449 

Final Frontier Games Rise to Nobility DELUXE  Final Frontier Games Final Frontier Games Rise to Nobility DELUXE 1449 Kč

Popis produktu

 

Rise to Nobility je hra, ve které budete provádět akce skrze umisťování svých podřízených na různé pozice, přižemž oni podřízení zde budou mít podobu hracích kostek. Hra je zasazená do stejného světa jako deskovka Cavern Tavern.

Pět let po událostech ze hry Cavern Tavern, kdy byl uzavřen křehký mír mezi Pěti říšemi a královnou Tabitou Orestes, bylo nařízeno vybudovat nové město – Zjeskyní. To bude pak hlavním městem Pěti říší. Místo, ve kterém se všechny rasy mají naučit žít vedle sebe v harmonii. Jeho hlavním účelem je nechat spolu všechny žít blízko sebe a zabránit tak další válce.

Královna musí pak hlídat pevnost spojenectví národů a zajistit, aby město Zjeskyní bylo mírumilovné a prosperovalo. Proto dala vzniknout koncilu osadníků, v jehož čele sedí městský obchodník Berk. Ten však stárne a pomalu by potřeboval nástupce. Budete pro to vhodný materiál?

Rise to Nobility je hra, ve které budete provádět akce skrze umisťování svých podřízených na různé pozice, přičemž oni podřízení zde budou mít podobu hracích kostek. Hra je zasazená do stejného světa jako deskovka Cavern Tavern. Každý zde začnete hru s malým územím v onom nově vybudovaném městě a vaším cílem bude přestat být pouhým anonymním občanem a vypracovat se ke šlechtickému titulu od nějž se pak odraziíte ke křeslu v čele Kamenného koncilu.

Toho dosáhnete vylepšováním svého území a zvyšováním jeho hodnoty. Pak také pokrýváním potřeb koncilu, lákáním a ubytováním co nejvíce dalších osadníků, plněním jejich potřeb, hledání jim práce a pomáháním s tím rozvinout se

OBSAH KS deluxe verze (viz obrázek).

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 25-150. Autor Vojkan Krstevski, Ivana Krstevski, Maja Matovska, Toni Toshevski. EAN 672975067250. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 89264 Kategorie: , , ,

Související produkty