Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men Deluxe edition

1 499 

Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men Deluxe edition  Final Frontier Games Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men Deluxe edition 1499 Kč

Popis produktu

Robin Hood and the Merry Men je částečně kooperativní, ale vysoce kompetitivní desková hra z prostředí folklóru, který všichni známe a milujeme. Jedná se o tematickou hru ve stylu eura, která dokonale kombinuje umisťování dělníků, hand management, sbírání sad a házení kostkami do jednoho velkého vzrušujícího komba.

Ve hře Robin Hood and the Merry Men se hráči ujímají role slavných zbojníků, jako jsou Robin Hood, Malý John, Will Scarlet a Jane Fortune, a jejich úkolem je během 5 kol náporu ochránit město Nottingham před tyranií nechvalně proslulého vládce prince Jana a nechvalně proslulého šerifa z Nottinghamu. Pokud se jim to podaří, je vyhlášen vítěz – hráč s největším počtem VB se stává největším nottinghamským hrdinou.

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 45 minut. Autor Ivana Krstevski, Vojkan Krstevski, Maja Matovska, Martyn Poole, Toni Toshevski. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 91-46 Kategorie: , , ,

Související produkty