Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men: Set of 60 Metal coins

349 

Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men: Set of 60 Metal coins  Final Frontier Games Final Frontier Games Robin Hood and the Merry Men: Set of 60 Metal coins 349 Kč

Popis produktu

Robin Hood and the Merry Men je částečně kooperativní, ale vysoce kompetitivní desková hra z prostředí folklóru, který všichni známe a milujeme. Jedná se o tematickou hru ve stylu eura, která dokonale kombinuje umisťování dělníků, hand management, sbírání sad a házení kostkami do jednoho velkého vzrušujícího komba.

Ve hře Robin Hood and the Merry Men se hráči ujímají role slavných zbojníků, jako jsou Robin Hood, Malý John, Will Scarlet a Jane Fortune, a jejich úkolem je během 5 kol náporu ochránit město Nottingham před tyranií nechvalně proslulého vládce prince Jana a nechvalně proslulého šerifa z Nottinghamu. Pokud se jim to podaří, je vyhlášen vítěz – hráč s největším počtem VB se stává největším nottinghamským hrdinou.

 

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 45 minut. Autor Ivana Krstevski, Vojkan Krstevski, Maja Matovska, Martyn Poole, Toni Toshevski. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 91-47 Kategorie: , , ,

Související produkty