Floodgate Games Star Trek: Super-Skill Pinball – EN

649 

Floodgate Games Star Trek: Super-Skill Pinball – EN  Floodgate Games Floodgate Games Star Trek: Super-Skill Pinball – EN 649 Kč

Popis produktu

Vaše oblíbené postavy a příběhy ze Star Treku se připojí k populární hře Roll & Write Pinball Game!
Chvála původního Super-Skill Pinball:

Dice Tower ♦ Top 10 her roku 2020 – Drive Thru Games ♦ Nejlepší kostková hra roku 2020 – Game Boy Geek ♦ Top 10 her roku 2020 – Man vs. Meeple ♦ Top 10 her roku 2020 – Tantrum House ♦ Shut Up & Sit Down Recommends ♦ Dice Tower Seal of Excellence ♦ Man vs. Meeple Approved

Star Trek Super-Skill Pinball přináší na váš stůl vzrušení z arkádových pinballů, a to bez nutnosti reflexů!

Prozkoumejte galaxii s novými i klasickými postavami a dějovými liniemi Star Treku, zatímco budete trefovat nárazníky, shazovat terče, získávat dovednostní střely, aktivovat muiltiball a hrát minihry na zadním skle! Chystáte se ztratit míček? Můžete dokonce “šťouchnout” do stolu – ale pozor, abyste ho “nenaklonili”!

Vyzvěte své přátele, nebo si zahrajte sólo a pokuste se překonat své nejvyšší skóre! Obsahuje čtyři napínavé stoly z různých koutů vesmíru Star Treku!

Star Trek Super-Skill Pinball obsahuje tyto čtyři stoly:

Akademie Hvězdné flotily: Na tomto stole se naučíte základy Pinballu a pokusíte se porazit slavný Kobayashi Maru!
The Trouble with Tribbles (Potíže s tribbly): Pomozte Kirkovi a posádce zabránit rychle se množícím tribblům, aby přemnožili U.S.S. Enterprise!
Nižší paluby: Připojte se k posádce U.S.S. Cerritos, která se potýká s poruchami simulátoru a umělou gravitací, která se zvrtla!
Borgský útok: Vydejte se na cestu do vesmíru, abyste se dostali do bezpečí: Sestavte flotilu nejlepších lodí Hvězdné flotily, abyste zničili borgskou krychli a zachránili Galaxii!

Obsah:

Sada obsahuje: 4 kopie 4 různých stolů (8 oboustranných desek pinballového stolu, 8 oboustranných desek pinballových zadních skel).
4 popisovače na suchou mazací gumu s gumou
8 pinballových žetonů
2 hrací kostky
1 sbírka pravidel

 

Další vlastnosti: Typ hry Párty. Herní doba 45 minut. Autor Geoff Engelstein. EAN 634482875384. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 634482875384 Kategorie: , , ,

Související produkty