Flying Frog Productions A Touch of Evil: 10 Year Anniversary Edition

2 449 

Flying Frog Productions A Touch of Evil: 10 Year Anniversary Edition  Flying Frog Productions Flying Frog Productions A Touch of Evil: 10 Year Anniversary Edition 2449 Kč

Popis produktu

A Touch of Evil, The Supernatural Game je rychlá hra plná ďábelských stvoření, šviháckých hrdinů a dobrodružství. Každý hráč se ujme role jedinečného hrdiny, který loví příšery a závodí s časem, aby zabránil silám temnoty v dalším prosazení se ve světě lidí. Pouze díky průzkumu města a posilování síly svého Hrdiny můžete doufat, že se vám podaří ulovit nadpřirozeného padoucha do jeho doupěte a porazit ho v epickém zúčtování. Hráči mohou soutěžit, aby jako první porazili Zloducha a zachránili město, nebo mohou spolupracovat a porazit mnohem silnějšího Zloducha.

Takže popadněte svůj dřevěný kolík, nacpěte si do muškety nějaký ten náboj a držte si svůj třírohý klobouk; nikdo není v bezpečí před nočními stvořeními a nikomu se nedá věřit… v každém se totiž skrývá Dotek zla.

Na oslavu desetiletého výročí hry A Touch of Evil vytvořila společnost Flying Frog Productions limitovanou Deluxe edici původní hry! Tato krabicová sada obsahuje plastové figurky mnoha značek, plastové terénní prvky pro rohové lokace a kromě původního obsazení Hrdinů a nadpřirozených Zloduchů obsahuje i novou zlověstnou verzi EPIC Zloducha Přízračného jezdce, doplněnou plastovou figurkou Zloducha, rozšířenými přisluhovači a novým balíčkem karet s motivem Jezdce, který můžete na Hrdiny vypustit! Obsahuje také všechny Webové padouchy z poslední dekády Doteku zla – poprvé v tištěné podobě – včetně všech přidružených vykrajovacích žetonů! Díky luxusní číslované sběratelské krabici určené pro všechna rozšíření hry A Touch of Evil, remasterovanému hernímu soundtracku včetně nových písní a zbrusu nové knize pravidel, která shromažďuje deset let gotického hororu, bude tato sada nezbytností pro všechny fanoušky!

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: EAN 9781941816585. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 61-90. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.3. 9. Náročnost (1-5) 2.5.

Katalogové číslo: 9781941816585 Kategorie: , , ,

Související produkty