Flying Frog Productions A Touch of Evil: Dark Gothic

1 039 

Flying Frog Productions A Touch of Evil: Dark Gothic  Flying Frog Productions Flying Frog Productions A Touch of Evil: Dark Gothic 1039 Kč

Popis produktu

A Touch of Evil: Dark Gothic je deck-buildingová hra ze série A Touch of Evil od společnosti Flying Frog.

Každý hráč ve hře představuje určitého hrdinu, který loví příšery, a tento hrdina určuje hráčův startovní balíček a uděluje mu zvláštní schopnost. Hrdinové do jisté míry spolupracují, aby porazili padouchy a nestvůry, protože pokud jim během hry padne deset karet ve stínu, hru společně prohrají. Hra má přitom pouze jediného vítěze – hráče, který má na konci hry nejvíce bodů vyšetřování. (Padouši jsou ve třech stupních obtížnosti a na začátku hry si vytvoříte hromádku padouchů, z níž se náhodně vybere jedna karta každého stupně obtížnosti).

Ve hře se používají tři měny – bojová (červená), lstivá (zelená) a duchovní (modrá) – přičemž některé karty mají stříbrnou cenu, kterou lze zaplatit libovolnou měnou. Hráči mohou získávat karty z řady šesti, které jsou k dispozici z hlavního balíčku, nebo z hromádek karet, které jsou vždy k dispozici. Pokud bojujete s “hladovými mrtvými” – vždy dostupnou kartou, která stojí jednu kartu každé barvy – můžete si vzít kartu z balíčku nebo z hlavní řady.

“Temná tajemství” jsou speciálním typem karet, které se do vašeho balíčku přidávají různými způsoby. Karta má na konci hry zápornou bodovou hodnotu, ale pokud si ji vytáhnete během hry, odstraníte ji ze hry a poté si vylosujete “Šokující objev” – ten ovlivní vás nebo všechny hráče nějakým zhoubným efektem.

Další vlastnosti: EAN 094922427052. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.9. 9. Náročnost (1-5) 2.1. Autor Jason C. Hill.

Katalogové číslo: 094922427052 Kategorie: , , ,

Související produkty