Free League Publishing Vaesen – A Wicked Secret and Other Mysteries

799 

Free League Publishing Vaesen – A Wicked Secret and Other Mysteries  Free League Publishing Free League Publishing Vaesen – A Wicked Secret and Other Mysteries 799 Kč

Popis produktu

Vydejte se na Mýtický Sever a rozuzlete čtyři mrazivé případy, které prověří hranice vašich schopností! V této knize naleznete čtyři nové záhady pro Vaesen. Všechny jsou hratelné samostatně nebo jako součást větší kampaně.

The Silver of the Sea – Kazatelova smrt dovede vaše hrdiny až na skalnaté západní souostroví, konkrétně na ostrov Wrecker, kde se začínají dít podivné věci.
A Wicked Secret – Vaše putování vás zavede do hlubokých lesů severního Švédska. Odkud pramení zvěsti, že odlehlou vesnici terorizuje vraždící nestvůra? Jaké prastaré zlo tam na vás číhá?
The Night Sow – Vítejte v překrásném Mölle, přímořském městečku, známém jako “Srdce hříchu”. Městem, které se stalo dějištěm kruté vraždy.
The Song of the Falling Star – Prokleté dítě, podivný nástroj a zoufalý aristokrat. Objasníte záhadu města Arensburgu na ostrově Oesel?

 

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9789189143982. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9789189143982 Kategorie: , , ,

Související produkty