Gale Force Nine Dune: CHOAM & Richese

599 

Gale Force Nine Dune: CHOAM & Richese  Gale Force Nine Gale Force Nine Dune: CHOAM & Richese 599 Kč

Popis produktu

Jsou zde dvě NOVÉ frakce, které mají svá vlastní speciální pravidla a schopnosti, které můžete použít jako dvě ze šesti hráčských frakcí ve hře! S OBĚMA rozšířeními se tak Duna rozroste na celkem 10 hratelných frakcí, což přináší neuvěřitelných 210 možných kombinací pro plnou hru 6 hráčů!
Combine Honnete Ober Advancer Mercantiles, neboli CHOAM, kontrolovala většinu ekonomických záležitostí v celém vesmíru a měla o Arrakis velký zájem i nad rámec produkce koření. Díky kontrole meziplanetárního obchodu byl CHOAM největším jednotlivým zdrojem bohatství v Impériu. Vliv v CHOAM byl hlavním předmětem politického manévrování v Impériu, a to jak za účelem maximalizace dividend, tak i za účelem odčerpání zisků. Vedoucí představitelé a byrokraté CHOAMu se věnovali kontrole životně důležitých produktů, které obohacovaly Velké rody… a samotný CHOAM.
Rod Richese, stejně jako Ixiáni, měl zaslouženou pověst vynalézavého rodu a vytvářel významné technologické vynálezy. Hrabě Ilban Richese však utrpěl řadu obchodních omylů, které hrozily zkrachováním jejich jmění. Poté, co byli sesazeni z vedení Arrakisu, byli nuceni rozprodávat důležité výtvory jen proto, aby získali dostatek prostředků na další snahu konkurovat.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Herní doba 120-180 minut. Autor Bill Eberle, Jack Kittredge, Peter Olotka. EAN 9781638840510. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 9781638840510 Kategorie: , , ,

Související produkty