Game Works Jamaica: The Crew Expansion

519 

Game Works Jamaica: The Crew Expansion  Game Works Game Works Jamaica: The Crew Expansion 519 Kč

Popis produktu

Jamaica: The Crew je nové rozšíření pro oblíbenou hru Jamaica. Toto rozšíření přináší sadu postav, z nichž každá má zvláštní schopnost, která hru zpestřuje, aniž by došlo k velkým změnám v pravidlech. Postavy lze najímat, pokud jste schopni zaplatit poplatek za přístav, a “nakládají” se stejně jako ostatní suroviny podle stejných pravidel.

Může vás lákat přidat si na loď několik postav – zejména proto, že většina z nich vám na konci hry vydělá další zlato – ale s menším počtem nákladních prostorů určených pro běžné suroviny se navigace stává riskantnější. Celkově lze říci, že rozšíření The Crew přidává ještě více náročné a zároveň hloupé zábavy, kterou máte na Jamajce rádi.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-75 minut. Autor Malcolm Braff, Bruno Cathala, Sébastien Pauchon. EAN 7640131630955. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 7640131630955 Kategorie: , , ,
Výrobce:Game Works

Související produkty