Gamelyn Games Tiny Epic Quest

729 

Gamelyn Games Tiny Epic Quest  Gamelyn Games Gamelyn Games Tiny Epic Quest 729 Kč

Popis produktu

Každé kolo je rozděleno do dvou fází: denní a noční. Během dne hráči cestují široko daleko, navštěvují vesnice, aby získali úkoly, památky, aby se naučili mocná kouzla, houbové háje, aby hledali radu, a zrádná místa, kde hledají artefakty! Získávání artefaktů dává hrdinům jedinečné schopnosti; ty mohou zlepšit hrdinův pohyb nebo boj, případně jeho schopnost učit se kouzla nebo zmírnit škodlivé hody kostkou.

Hrdinové musí cestovat pěšky, na koni, na voru, na lodi a na gryfovi, aby se dostali všude, kam potřebují, aby splnili své úkoly – nebo aby se připravili na to, co přinese noc. Protože každý typ pohybu je jiný a omezený, musí hráči pečlivě zvážit, kdy a jak cestují, pokud chtějí splnit všechny své cíle.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 30-60 minut. Autor Scott Almes. EAN 728028416299. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 728028416299 Kategorie: , , ,
Výrobce:Gamelyn Games

Související produkty