Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood – Gryselle’s Arenai

739 

Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood – Gryselle’s Arenai  Games Workshop Games Workshop Warhammer Underworlds: Gnarlwood – Gryselle’s Arenai 739 Kč

Popis produktu

Na Gnarlwood se snesl hurikán Har Kuron a Gryselle Řeznice vede svou skupinu gladiátorů na misi posvěceného vraždění, aby zdokonalila jejich schopnosti. Arenai jsou mistrovští bojovníci, každý z nich je veteránem nesčetných smrtelných soubojů – ale jsou to také bezkonkurenční umělci, jejichž akrobatické skoky a oslnivé výboje činí z každého masakru modlitbu k jejich krvavému bohu. Každá z Gryselliných zabijáků má svou vlastní specialitu – Retaria se sklání po bojišti, zatímco Kalexis bleskově útočí svou čepelovou zbrojí. Thrialla si se svými oběťmi pohrává ostnatým bičem, zatímco Traxya trestá každý chybný krok protivníka svou čepelí a přezkou.

Grysellini Arenai jsou agresivní válečný oddíl, který se snaží utopit Gnarlwood v krvi. Díky svým vytrvalým úskokům Flourish a smrtícím kombinovaným útokům dokáží tito rychlí elfové způsobit obrovské množství poškození a zároveň hbitě tančit před jakoukoli odvetou. Tato sada obsahuje kompletní balíček Rivals, který můžete použít rovnou po vybalení z krabice, a všechny modely se nasazují – takže můžete začít hrát pěkně rychle.

Tato sada obsahuje:
– 5x přisazené miniatury Gryselle’s Arenai – k sestavení není potřeba lepidlo, odlité z krvavě červeného plastu, aby vynikly i nenabarvené.

– 5x oboustranné karty bojovníků, po jedné pro každého válečníka v bojové skupině – Gryselle Řezník, Retaria Spletenec, Kalexis Stříbrná skvrna, Thrialla Bič a Traxya Egis.

– 1x karta pozadí válečné skupiny Gryselle’s Arenai / balíček soupeřů

Balíček 32 karet soupeřů, který se skládá z:
– 12x karty cílů Gryselle’s Arenai
– 10x karet gambitů Gryselle’s Arenai
– 10x karet vylepšení Gryselle’s Arenai

Miniatury v této krabici jsou dodávány nenabarvené a vyžadují sestavení – doporučujeme použít barvy Citadel Colour.

 

Herní materiál je v anglickém jazyce.

Další vlastnosti: Typ hry Warhammer Underworlds. Autor David Sanders. EAN 5011921182299. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30. Herní kategorie Rozšíření.

Katalogové číslo: 5011921182299 Kategorie: , , ,

Související produkty