GMT Games Flashpoint: South China Sea

1 249 

GMT Games Flashpoint: South China Sea  GMT Games GMT Games Flashpoint: South China Sea 1249 Kč

Popis produktu

Flashpoint: South China Sea je strategická hra pro dva hráče, která simuluje složitý geopolitický souboj, který v současné době probíhá mezi Spojenými státy a Čínou ve sporné oblasti Jihočínského moře. Hra se řídí balíčkem karet, který zachycuje vývoj událostí přímo z dnešních novinových titulků, je podpořen kartami s výkladem nedávné historie a sadou spekulativních karet zachycujících různorodé potenciální budoucí události.

Čínský hráč se snaží ovlivnit ostatní země v regionu, získat územní nároky a regionální hegemonii a zlepšit své postavení ve světě. Americký hráč se snaží udržet si vliv na spojenecké země v regionu, zajistit svobodu plavby a udržet Čínu v šachu. Úspěch obou hráčů závisí na podpoře a loajalitě nehráčských zemí v regionu. Hra se nezabývá potenciálním plnohodnotným vojenským konfliktem. K dosažení vítězství vyžaduje spíše vyladěné využívání politických, ekonomických a vojenských zdrojů, a to formou primární diplomacie – na vodě, ve vzduchu a nakonec i v myslích lidí.

 

Další vlastnosti: EAN 817054012299. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 60. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.8. 9. Náročnost (1-5) 2.3. Autor Harold Buchanan.

Katalogové číslo: 817054012299 Kategorie: , , ,
Výrobce:GMT Games

Související produkty