Greater Than Games Homebrewers – EN

949 

Greater Than Games Homebrewers – EN  Greater Than Games Greater Than Games Homebrewers – EN 949 Kč

Popis produktu

Homebrewers je hra na stavbu motorů a obchodování s kostkami. Vaše kostky představují akce, které můžete provádět, jako je nákup ingrediencí, účast na měsíčních akcích, přidávání příchutí do receptů a samozřejmě vaření piva! Homebrewers se hraje osm měsíců (osm kol). Každý měsíc se jeden víkend setkáte s klubem domácích pivovarníků (fáze obchodování) a ostatní víkendy podnikáte akce (fáze akcí).

Budete vyrábět své vlastní jedinečné pivní recepty ve čtyřech kategoriích (Ale, Porter, Stout a IPA). Pokaždé, když uvaříte určitý recept, zvýší se vaše úroveň kvality daného receptu.

Pověst získáváte dvěma hlavními způsoby. Zaprvé tím, že se budete posouvat na vyšší úrovně kvality ve čtyřech pivních kategoriích, abyste získali medaile na festivalech Summerfest a Octoberfest, a zadruhé tím, že budete vytvářet své recepty tak, aby splňovaly konkrétní chutě poroty na Octoberfestu.

Pokud na konci osmi měsíců získáte největší reputaci nejlepšího pivovaru ve svém klubu, vyhrajete!

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-60 minut. Autor Matthew O'Malley, Ben Rosset. EAN 798304339413. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 798304339413 Kategorie: , , ,

Související produkty