Grimlord Games The Everrain

2 349 

Grimlord Games The Everrain  Grimlord Games Grimlord Games The Everrain 2349 Kč

Popis produktu

The Everrain je kooperativní hra o brázdění neprobádaných moří, ve které hráči nejprve sestaví posádku odhodlaných námořníků a vydají se na do temných vod a pod závoj nekončící bouře, která hrozí potopou celého světa.  

Prastaří z mořské hlubiny se probouzejí a přetvářejí svět k obrazu svému, a pokud se něco rychle nezmění, pak nás všechny smetou obrovské vlny. Proto se hráči vydávají na průzkum tohoto temného a děsivého světa, kde budou plnit úkoly, najímat nové členy posádky, zlepšovat svoji loď a pátrat po příčině nekonečné bouře. 

Hráči začínají jen s málem, ale musí odvážně vyrazit vstříc rozbouřeným vodám a objevit nové ostrovy. Herní plán je náhodně vytvořený z modulárních dílů, takže každá hra bude naprosto jedinečná. 

Představení hry v AJ: 

Další vlastnosti: Typ hry Kooperativní. Herní doba 30-180 minut. Autor Adam Smith. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180. Autor Adam Smith.

Katalogové číslo: 14164 Kategorie: , , ,

Související produkty