Haba Hradní labyrint

799 

Haba Hradní labyrint  Haba Haba Hradní labyrint 799 Kč

Popis produktu

Zábavná kooperativní hra pro 2 až 4 hráče od 5 do 99 let. Princezny vypadla z okna zlatá míč do hradního jezera. Jedině šplhavý žabák Francesco ho může přinést princezny spát. K tomu, aby vyšplhal po strmé hradní věži bude potřebovat pomoc. Hráči žabáka pomáhají tahem za šňůrku, ale pozor, míč nesmí spadnout do nesprávného okna. Potřebuje však pomoc, aby mohl vylézt na strmou hradní věž a vypátrat majitele míče.
Nejdříve hráči otevřou okna, aby našli správného obyvatele hradu. Pak pomáhají šplhající se žabce vytahováním koulí vyvážit míč nahoru po stěně. Musí si však dávat pozor, aby míč nepadla do nesprávného otvoru ve zdi. Hráč, který využije své schopnosti a paměť na to, aby vrátil nejvíce míčků, vyhrává hru.
Tato dětská 3D stolní hra podporuje soustředění, pozornost, týmového ducha a spolupráci, rozvíjí jemné motorické schopnosti a koordinaci.

Hra obsahuje: 1 Hradní lezeckou stěnu s hradním jezírkem, která obsahuje: rozložení věže A a B, skládací hrací desku, herní desku hradního jezírka, 4 svorky (pro připojení rozložení) a 4 lepenkové příčníky; 1 žába na 2 strunách s 2 dřevěnými koulemi; 10 okenních dílků s obyvateli hradu; 20 portrétních dílků; 10 míčků (= předměty patřící obyvatelům hradu); 1 přesýpací hodiny; návod na hru. ruce a oka.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Párty, Kooperativní. Herní doba 15 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 4010168237329 Kategorie: , , ,
Výrobce:Haba

Související produkty