Haba Jednorožci v oblacích

499 

Haba Jednorožci v oblacích  Haba Haba Jednorožci v oblacích 499 Kč

Popis produktu

Pět malých jednorožců: Třpytka, Rosalie, Čarokvítek, Vrtulka a Hvězdný prach, žije v překrásném zámku v oblacích. Každý den k nim na návštěvu přicházejí kamarádi; vždy je tu kopec návštěvníků, neustále se cosi děje a v zámku již brzy nebude žádné volné místo.
Pomocí množství obláčků a špetky kouzla, jednorožci postupně přidávají na svůj zámek další věžičky. Cílem hry je nasbírat 10 růžových krystalů a naskládat obláčky a jednorožci na zámek tak, aby se do svého nového domečku všechny jednorožci vešly!

Hra obsahuje: 4 jednorožci: Třpytka (sytě růžové), Hvězdný prach (žlutý), Čarokvítek (fialový) a Vrtulka (tyrkysový), 1 mládě jednorožce – Rosalie (světle růžová), 1 zámek v oblacích, 5 velkých bílých oblaků a 5 menších modrých oblaků , 1 kostka, 1 oblačný herní plán, 16 oboustranných destiček s oblaky, 10 oblačných krystalů a brožura s návodem.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Párty, Strategická. Herní doba 15 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 4. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel slovenský. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4.

Katalogové číslo: 4010168245379 Kategorie: , , ,
Výrobce:Haba

Související produkty