Horrible Guild Tiny Turbo Cars

825 

Horrible Guild Tiny Turbo Cars  Horrible Guild Horrible Guild Tiny Turbo Cars 825 Kč

Popis produktu

Tiny Turbo Cars je zběsilá závodní hra pro 2 až 4 hráče, ve které si předem naprogramujete pohyby svého malého autíčka a jako dálkový ovladač vám poslouží posuvná skládačka.

Vyberte si autíčko, vezměte do ruky dálkový ovladač, vytvořte trať a připravte se na závod! Na začátku každého kola musí hráči současně pracovat se svými posuvnými puzzle ovladači a snažit se vytvořit sekvenci akcí, které má jejich autíčko během kola provést.

Každý symbol na skládačce odpovídá jedné z možných akcí – uplatní se však pouze dvě prostřední řady příkazů na vašich ovladačích, takže prostor pro manévry tu je, ale buďte rychlí! Hráč, který jako první odloží svůj ovladač, bude první, kdo během kola pohne svým vozem. Každý hráč pak provede program, který vytvořil, a čím dříve během kola hrajete, tím větší máte jistotu, že se vaše akce skutečně odehrají podle plánu a nenarazí do nečekaných překážek… nebo jiných aut!

Snaha být rychlý však může také zvýšit pravděpodobnost, že uděláte chybu, a při každém poškození ztrácíte energii z baterie, což vás zpomaluje. Ale co, chyby se přece stávají, ne? Vždycky se můžete dobít a vrátit se do závodu.

Jedná se o nelítostný závod, s nástrahami za každým rohem a bezohlednými protivníky! Nepropásněte příležitost vystřelit rakety na své soupeře – dřív, než oni zasáhnou vás! Vyhrává hráč, který jako první protne cílovou čáru!

Trailer v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Závodní, Tématická. Herní doba 30-45 minut. Autor Hjalmar Hach, Laura Severino, Alessandro Manuini, Jonathan Panada, Giulia Tamagni. EAN 8056324760634. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 44796 Kategorie: , , ,

Související produkty