Huch Goblin Coaster

649 

Huch Goblin Coaster  Huch Huch Goblin Coaster 649 Kč

Popis produktu

Skřítci chtějí zatraktivnit svůj žalář a rozhodli se postavit opravdu odvážnou horskou dráhu: Goblin Coaster. Staveniště se právě otevírá, když se stane něco neuvěřitelného. Kvůli nedorozumění jeden ze skřítků už horskou dráhu spustil! Podaří se skřítkům dokončit stavbu horské dráhy dříve, než vagon dorazí na konec dráhy a zřítí se?

Ve svižné kooperativní hře Goblin Coaster, ve které se hráči ujímají role goblinů a dělají, co mohou, aby horskou dráhu rychle dokončili! Za tímto účelem musí hráči vyčistit destičky s úseky trati – další typ destičky je však předem určen a hráči musí rychle vytvořit odpovídající úsek trati. Je to zábavné soupeření s časem, jehož výsledkem (doufejme!) bude na konci hotová horská dráha!

Další vlastnosti: EAN 4260071882189. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 20. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 3. Autor Ursula Hermens-Meyberg. Autor Jan Meyberg.

Katalogové číslo: 4260071882189 Kategorie: , , ,
Výrobce:Huch

Související produkty