iDventure Detective Stories. Case 2 – Antarctic Fatale

499 

iDventure Detective Stories. Case 2 – Antarctic Fatale  iDventure iDventure Detective Stories. Case 2 – Antarctic Fatale 499 Kč

Popis produktu

Máte rádi kriminální příběhy a záhadná vyšetřování? Všímáte si věcí, kterých si ostatní nevšimnou?

Využijte shromážděné důkazy a proveďte vlastní vyšetřování, abyste odhalili pravdu. Hra je koncipována jako realistický kriminální případ a vyžaduje vyšetřování podobné těm, která provádí kriminální policie v reálném životě. Využijte svůj talent ve hře Detektivní příběhy!

Claudii Moorové se zhroutil svět: její bratr Martin je obviněn z vraždy vedoucího polární stanice v Antarktidě. V zoufalství se obrací na vás – Martinovi hrozí trest smrti a na jeho záchranu zbývá jen velmi málo času. Zjistěte, co se v zemi věčného ledu skutečně stalo, a usvědčte vraha. Hra je koncipována jako realistický kriminální případ a vyžaduje vyšetřování podobné tomu, které provádí kriminální policie v reálném životě.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 90-180 minut. Autor Alexander Krys. EAN 0785045811131. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 785045811131 Kategorie: , , ,
Výrobce:iDventure

Související produkty