Inside Up Games Summit: The Board Game

1 299 

Inside Up Games Summit: The Board Game  Inside Up Games Inside Up Games Summit: The Board Game 1299 Kč

Popis produktu

Summit: The Board Game

Díky oboustranné hrací desce a variabilním mechanismům lze hru hrát kompetetivně, kooperativně i solo.

V kompetitivní hře hráči závodí nahoru a dolů po smrtící hoře, přičemž spravují své zdroje, budují svou cestu, překonávají překážky a snaží se přežít své soupeře. Summit využívá unikátní systém karmy, který umožňuje hráčům aktivně pomáhat nebo překážet svým soupeřům – ale také ovlivňuje bodování na konci hry. Za pár bodů navíc se můžete podělit o část svého cenného jídla nebo kyslíku, nebo si třeba můžete dovolit ztratit pár bodů, takže se rozhodnete přeříznout jejich lano a sledovat, jak mizí dolů z hory.

V kooperativní nebo sólo hře musí nyní hráči spolupracovat, aby překonali horu a přežili výpravu. Summit je hra tak vyčerpávající, že k přežití výstupu a sestupu stačí pouze jeden člen týmu, takže se hráči mohou obětovat pro dobro týmu. Hora má přidanou “šerpskou stezku” a “stezku denního času” a také zcela nový balíček karet. Je nepravděpodobné, že by se z této výpravy vrátili všichni.

Díky více než 190 unikátním kartám, téměř 100 destičkám, jedinečné správě zdrojů a sledování na dvouvrstvých asymetrických podložkách pro hráče a možnosti přizpůsobit si obtížnost a délku hry vám Summit zaručuje, že nikdy nebudete hrát stejnou hru dvakrát!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 40-180 minut. Autor Conor McGoey. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: SUMMIT1 Kategorie: , , ,

Související produkty