Lamentations of the Flame Princess RPG – EN

545 

Lamentations of the Flame Princess RPG – EN  Lamentations of the Flame Princess Lamentations of the Flame Princess RPG – EN 545 Kč

Popis produktu

Za závojem reality, za vlivem manipulujících politiků, chamtivých obchodníků, duchovních s železnou rukou a zlomených mas, které se dřou v jejich prospěch, se ozývají ozvěny jiných říší, které volají ty, kdo jsou dostatečně odvážní a zoufalí, aby unikli útlaku všedního života. Poklady a sláva čekají na ty, kdo mají dost odvahy, aby je vyrvali temnotě. Nebezpečí je však velké, protože v zapomenutých stínech číhají síly mnohem podivnější a nebezpečnější než civilizace. Cena za svobodu může být zaplacena dušemi.

Lamentations of the Flame Princess: Weird Fantasy Role-Playing představuje zlověstnou a děsivou variaci na tradiční fantasy hry. Tato hra, která je dostatečně jednoduchá pro začátečníky a zároveň dostatečně výživná pro veterány, vám splní všechny vaše nejhorší noční můry. Tato kniha je přepracovanou verzí knihy Pravidla a kouzla, kterou původně najdete v krabicové sadě LotFP: Weird Fantasy Role-Playing. Obsahuje všechna pravidla potřebná ke hře. (Explicitní obsah: doporučeno pro věkovou kategorii 18+)

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9789525904444. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9789525904444 Kategorie: , , ,

Související produkty