Le Scorpion Masqué Decrypto Expansion Laser Drive

279 

Le Scorpion Masqué Decrypto Expansion Laser Drive  Le Scorpion Masqué Le Scorpion Masqué Decrypto Expansion Laser Drive 279 Kč

Popis produktu

Laser Drive je rozšíření, které do hry Decrypto přináší laserové disky. Tato technologie slibuje revoluci v komunikaci, vítejte v budoucnosti!

Rozšíření je v angličtině!

Každé kolo musí alespoň jedno napovídané slovo odpovídat vylosované kategorii (například “název filmu”). Pokud všechny 3 nápovědy odpovídají kategorii, získáš Laserový žeton. Ten můžeš utratit za pokus o uhádnutí soupeřova slova, za což můžeš získat vítězný bod.

Je to jednoduchá hra se slovními asociacemi, která je krásně připravená. Před každou skupinou je stojánek se čtyřmi obrazovkami, na nichž je možné přečíst klíčová slova přiřazená k číslům 1–4. Jeden člen týmu, kódovač, pak obdrží kartu s kódem a musí vymyslet nápovědu, která bude souviset se slovy na obrazovkách jeho týmu.

Do hry jsou neustále zapojeni všichni hráči, ať už z týmu, který kóduje, nebo druhého týmu, který se kód snaží zachytit. Hráči se také v roli kódovače, který dává nápovědy, střídají. 

Hra je určena pro 3-8 hráčů od 12 let.

Představení hry:

Recenze:

 

Další vlastnosti: Typ hry Párty, Rodinná. Herní doba 15-45 minut. Autor Thomas Dagenais-Lespérance. EAN 807658000846. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 807658000846 Kategorie: , , ,

Související produkty