Light my Bricks Sada světel – LEGO Ferris Wheel 2.0 10247

4 699 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Ferris Wheel 2.0 10247  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Ferris Wheel 2.0 10247 4699 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model Ferris Wheel 2.0 10247

řistupte blíž! Přistupte – do města přijel karneval! Vystup a rozsviť ruské kolo LEGO Creator Expert 10247 se sadou Light My Bricks!

Naše světelná sada obsahuje nebetyčných 198 jednotlivých LED diod! Včetně neuvěřitelných 12 našich speciálně navržených světelných pásů RGB ovládaných zvukem! Jedno pro každé rameno kola! Tyto komponenty svítí, animují se a tančí v rytmu veselé pouťové hudby, vyberte si ze 3 různých světelných efektů! Stačí je připojit k našemu dálkovému ovládání RGB a zvukové desce a zapojit dálkový ovladač RGB, abyste vytvořili neuvěřitelnou světelnou a zvukovou show – vhodnou pro každý pouťový park LEGO. Na dodanou kartu Mini SD nahrajte své vlastní oblíbené festivalové skladby mp3 a protančete teplé karnevalové noci!

Tím však vlastní vývoj nekončí! Součástí této speciální sady je také náš otočný propojovací kabel – ten umožňuje, aby se velké ruské kolo po instalaci světelné sady nepřetržitě otáčelo, aniž by to mělo vliv na funkčnost nebo hratelnost. Jezdi v jednom z odborně osvětlených vozů celou noc!

Vstup je otevřen! Naše blikající bílá světla bitů pomáhají signalizovat, že je ruské kolo v provozu, a přispívají k celkové zábavě na pouti!

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům stavebnice LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne osvětlit svou stavebnici LEGO každý. Všechny naše stavebnice lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 754523893549. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 754523893549 Kategorie: ,

Související produkty