Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars BD-1 75335

1 449 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars BD-1 75335  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars BD-1 75335 1449 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model Star Wars BD-1 75335

Naděje vždy přežije v těch, kteří pokračují v boji – tak se postarejme o to, aby BD-1 měla trochu světla! Rozsviťte svou stavebnici LEGO Star Wars BD-1 75335 se sadou Light My Bricks!

Tato světelná sada obsahuje celkem 19 jednotlivých LED diod, včetně jedné naší úžasné bitové diody měnící barvu z červené na modrou, která zajistí skutečný efekt jako z filmové videohry!

Když už mluvíme o filmovosti – díky naší desce s děsivými efekty spárovanou s různými světly Bit Lights svítí trysky BD-1 a ukazují, že je připraven vyrazit. Tím však akce nekončí, jeho holografický projektor bliká a bliká a napodobuje tak jeho schopnosti animovaného posílání zpráv.

Léčivý držák Stim tohoto užitečného droida svítí posilující zelenou barvou díky zelenému bitovému světlu. Zatímco jeho veledůležitá obrazovka silně září ne díky jednomu nebo dvěma, ale hned 9 velkým modrým bitovým světlům.

A nakonec tato stavebnice obsahuje několik strategicky rozmístěných chladných bílých bitových světel, která zvýrazní úžasné detaily BD-1 a umožní vytvořit dokonalou expozici LEGO Star Wars!

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům stavebnice LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne osvětlit svou stavebnici LEGO každý. Všechny naše stavebnice lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 754523893488. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 754523893488 Kategorie: ,

Související produkty