Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars UCS Imperial Star Destroyer 75252

5 499 

Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars UCS Imperial Star Destroyer 75252  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO Star Wars UCS Imperial Star Destroyer 75252 5499 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model Star Wars UCS Imperial Star Destroyer 75252

Imperiální hvězdný destruktor je symbolem hrůzovlády Impéria a hrotem jeho neuvěřitelně velkých námořních sil. Poprvé se objevil v úvodní scéně filmu Star Wars: Nová naděje a ztělesňuje obrovský rozsah a sílu režimu vedeného Sithy.

S řadou výzbroje, obranných systémů, obrovských výfuků motorů a složitých povrchových detailů vytvořila společnost LEGO skutečný sběratelský kousek, který zaujme představivost každého fanouška Star Wars.

Aby se však toto mistrovské dílo skutečně proměnilo v něco, nad čím můžete žasnout, vytvořila společnost Light My Bricks světelnou stavebnici, která zvýrazní naprostou sílu a moc této gigantické galaktické hvězdné lodi. Díky 77 jednotlivým světlům není v této stavebnici nouze o detaily!

Pro vnější děla jsou použita mikrosvětla, aby se co nejlépe skryla kabeláž. K zajištění realistických výbuchů děl, chodu motorů (s využitím našeho nového pulzního efektu) a dalších systémových světel na palubě této masivní vesmírné lodi jsou použity 4 různé efektové desky.

Světla byla použita také na samostatné lodi Tantive a stíhačce TIE opouštějící dokovací prostor, takže vznikla hyperrealistická bitevní scéna Star Wars!

 

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

Obsah:

 

79x různá bitová světla

4x desky s efekty

19x Rozšiřující desky

22x Propojovací kabely

36x Různé dílky LEGO

1x Napájecí kabel USB

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 793591189727 Kategorie: ,

Související produkty