Light my Bricks Sada světel – LEGO UCS Razor Crest 75331

5 099 

Light my Bricks Sada světel – LEGO UCS Razor Crest 75331  Light my Bricks Light my Bricks Sada světel – LEGO UCS Razor Crest 75331 5099 Kč

Popis produktu

Sada LED osvětlení pro LEGO model UCS Razor Crest 75331

Ikonické plavidlo pro lovce odměn z filmu Star Wars: Mandalorian je tu v podobě Ultimate Collector! Rozsviťte svůj Star Wars UCS Razor Crest 75331 s Light My Bricks! Tohle je cesta!

Obsahuje masivních 288 jednotlivých LED diod! Dva motory Razor Crest se budou houpat, dunět a valit se galaxií díky dvojici našich otočných světelných kroužků 8×8 oranžových a 3×3 teplých bílých – každý obsahuje 112, resp. 14 jednotlivých LED diod. Tyto neuvěřitelné vlastní komponenty vytvářejí dechberoucí záři a efekt, díky nimž se tento model jistě stane chloubou každé ultimátní sbírky LEGO Star War.

Odpojte motory, otevřete a zobrazte kokpit pomocí našich úžasných bezdrátových konektorů, abyste získali dokonalý zážitek ze hry a zobrazení. Všechny neuvěřitelné detaily ze slavné seriálové série jsou zvýrazněny řadou našich běžných, velkých a barevně se měnících bitových světel.

Samozřejmě, že tato děla nejsou nastavena na omráčení! Tento náklad je náš! Vystřelte na jakéhokoli soupeře, nepřítele nebo kolegu lovce odměn s filmovým realismem díky naší desce s dělovými efekty a dvojici červených bitových světel.

Sady Light My Bricks LEGO Lighting Kit poskytují fanouškům LEGO snadný způsob, jak si přizpůsobit své modely pomocí LED světel. Díky podrobným návodům krok za krokem zvládne osvětlit svou sadu LEGO každý. Všechny naše sady lze zapojit a hrát – není třeba žádných znalostí elektroniky!

Sada LED osvětlení pro LEGO modely.

Tato sada je pouze sada LED osvětlení. Všechny sady LEGO® zobrazené na obrázcích a videích se prodávají samostatně.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Powerbanka či síťový adaptér nejsou součástí balení.

Napájecí adaptér najdete zde.

Powerbanku najdete zde. 

Bateriový kit na USB je zde.

 

Obsah:

38x různá bitová světla

4x světelné kroužky

1x deska s efekty

10x Rozšiřující desky

9x Propojovací kabely

58x Různé cihly

1x Napájecí kabel USB (zdroj napájení není součástí balení)

Další vlastnosti: Typ hry Doplněk. EAN 754523893587. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 754523893587 Kategorie: ,

Související produkty