Lost Boy Entertainment Plunder: A Pirate’s Life – EN

1 349 

Lost Boy Entertainment Plunder: A Pirate’s Life – EN  Lost Boy Entertainment Lost Boy Entertainment Plunder: A Pirate’s Life – EN 1349 Kč

Popis produktu

Plunder: A Pirate’s Life je kompetitivní strategická hra určená pro rodiny s dětmi a začínající hráče. Tematická a intuitivní hratelnost umožňuje novým hráčům rychle pochopit pravidla.

Hráči v sobě uvolní pirátské nitro a budou dobývat a ovládat ostrovy, aby získali zdroje. Tyto zdroje pak utrácejí na vylepšování a rozšiřování svých flotil. Lodě se vylepšují přidáváním životů, stěžňů a dělových kolíků. Hráči budou válčit, lovit poklady a vyhýbat se věčně bloudícím bouřím na své cestě za ovládnutím moří. Plunder je typická pirátská hra.

Plunder se hraje na modulární mapě oceánu, která poskytuje vysokou znovuhratelnost. K dispozici je dokonce i týmový režim pro další variabilitu. Ve hře je spousta interakcí, hodně pirátské mluvy a bez možnosti vyřazení hráče bojuje každý kapitán až do konce.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická, Rodinná. Herní doba 40-120 minut. Autor KC Schrimpl. EAN 860002692807. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 860002692807 Kategorie: , , ,

Související produkty