Lucy & Leo Hodiny a tvary – dřevěná naučná hrací deska

595 

Lucy & Leo Hodiny a tvary – dřevěná naučná hrací deska  Lucy & Leo Lucy & Leo Hodiny a tvary – dřevěná naučná hrací deska 595 Kč

Popis produktu

Dřevěnou naučnou hrací desku s hodinami a tvary lze využít k učení času a hodin. Deska obsahuje obrázky různých časových intervalů a velké barevné hodinové ručičky s jasnými časovými segmenty. Kolem ciferníku jsou různé geometrické tvary s označenými barevnými čísly, které dětí vkládají do zdířek tak, aby vytvořily ciferník po sobě jdoucími čísly. V dolní části hrací desky jsou kostky s čísly, ze kterých děti mohou vložením do zdířek vytvořit digitální hodiny. Nad nimi je ještě jedna kostka, která určuje buďto denní dobu am nebo noční dobu pm – možno využít při výuce anglického jazyka. Tímto hravým způsobem se děti rychle naučí pouhým pohledem rozeznávat a určovat čas a hodiny. Tato hračka je označována jako Montessori pomůcka.

Další vlastnosti: EAN 4897059892320. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 3. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) do 15. . . . .

Katalogové číslo: 4897059892320 Kategorie: ,
Výrobce:Lucy & Leo

Související produkty